2015-2016 Yumurta Donasyonu Fiyatları

Yumurta donasyonu fiyatı, yapılacak uygulamaya, tüp bebek merkezine, kullanılan teknolojiye, tecrübeye, kullanılacak ilaçlara ve bu ilaçların dozajına bağlı olarak ufak değişiklikler göstermekte, her hasta için belli bir standardı bulunmamaktadır. Neden böyle olduğunu anlamak için yumurta donasyonu fiyatlarını etkileyebilen detayları ve süreci beraber inceleyelim.

Yumurta Donasyonu Süreci

İlk olarak çocuk sahibi olmak isteyen anne adayının rahim iç duvarının hamilelik için uygun olup olmadığı kontrol edilmekte, uygun görüldükten sonra yumurta donasyonu sürecine başlanmaktadır.

Uygun donör bulunduktan sonra, tek seferde en fazla ve en kaliteli yumurtaları elde edebilmek için, donörün ilaç tedavisi başlatılmaktadır. Bu aşamada kullanılacak olan ilaçlar ve dozajları, donöre göre belirlenmektedir.

Sonrasında donörden toplanan yumurtalar ile baba adayından alınan sperm hücreleri tüp bebek yöntemi ile döllenerek anne adayının rahmine nakledilir ve hamilelik süreci başlamış olur. Tüm bu uygulamaların yapıldığı klinik, kullanılan teknoloji ve hizmet kalitesi de yumurta donasyonu fiyatı için belirleyici faktörlerdir.

Uçak biletleri, transfer ve konaklama gibi masraflar, yumurta donasyonu fiyatı içine dahil edilebilir ya da isteğe bağlı olarak hariç tutulabilir. Kıbrıs tüp bebek merkezleri ile anlaşmalı olan otelleri de dilerseniz tercih edebilirsiniz.

İşte tüm bu saydıklarımızın ışığında, Kıbrıs’ta yumurta donasyonu fiyatı 4500Euro ile 8000 Euro arasında değişmektedir.

Bize Ulaşın
  • Telefon:+90(533)889 74 74
  • Mail:iletisim@yumurtadonasyonu.com
  • Adres:Mehmet Akif Cad. No:144 Daire:1, Dereboyu-Lefkoşa/KIBRIS